AİDAT KATEGORİSİ HAKKINDA

Vakfımız olarak, siz değerli üyelerimizin istekleri doğrultusunda, daha fazla vakıf hizmetlerinden yararlanmanız için çeşitli çalışmalar yapılmıştır. Vakfımız çalışmaları doğrultusunda kurumdan ayrılan üyelerimize daha fazla Vakıf Ayrılış Tazminatı ödeyebilmek için aidat oranlarını güncelledik! Üyelerimizin isteğine bağlı olarak brüt ücretlerinin %1 ve %10’u aralığında aidat kategorisi belirleme seçeneği sunulmuştur.

Tarım Kredi Kooperatifleri ve Birlikleri Personeli Sosyal Yardım Vakfı Genel Kurulu olan Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği Yönetim Kurulunun 20.02.2017 tarihli ve 28 sayılı kararı ve Tarım Kredi Kooperatifleri ve Birlikleri Personeli Sosyal Yardım Vakfı Yönetim Kurulunun 17.02.2017 tarih ve 3 sayılı kararı gereği, Vakıf üyelerimiz Sosyal Yardım Vakfı Aidatlarını brüt ücretlerinin %1 ve %10 aralığında oran belirlenip uygulamaya konulmuştur.

Saygı değer üyelerimiz, Vakıf aidatlarınız artık maaş bordrolarınızdan kesilmek suretiyle tahsil edilecektir. Aidat kategorinizi bildirmek için aşağıda bulunan dilekçeyi doldurup, Bölge Birliklerinizde bulunan ilgili birime iletmenizi rica ederiz.

1) Üyelik Dilekçesi (Tarım Kredi Koop. Personeli için)

2) Üyelik Dİlekçesi (Tarım Kredi Koop. Şirket ve İştirakleri İçin)

3) Aidat Kategorisi Bildirimi Dilekçesi (Maaşından direk kesinti olan Tarım Kredi Koop. Personel İçin )

4) Aidat Kategorisi Bildirimi Dilekçesi (T.C. Ziraat Bankasından Maaş alan Tarım Kredi Koop. Şirket ve İştirakleri Personel İçin )

5) Aidat Kategorisi Bildirimi Dilekçesi (Aidatını Kendisi Ödemek İsteyen Tarım Kredi Koop. Şirket ve İştirakleri Personel İçin )

Banka Hesap Numaralarımız:

T.C. Ziraat Bankası Bahçelievler Şubesi Hesap No: 3857117-5003

Iban: TR20 0001 0006 2603 8571 1750 03